05.08.2010 22:59 - Левски разпиля Калмар в драма на "Герена" - видео
2

Последна промяна: 05.08.2010 23:02

СуперЛевски разпиля Калмар в драма на "Герена" 05 август 2010 | 22:35
(1401) Чат Споделете1860 Twitter image

Отборът на Левски разпиля с 5:2 шведския Калмар в срещата-реванш от третия предварителен кръг на Лига Европа и продължи напред в надпреварата с общ резултат 6:3. Пред около 16 000 зрители на стадион "Георги Аспарухов" Гара Дембеле (11, 70), Младенов (32) и Исмаил Иса (90, 91) бяха точни за "сините", докато Йохансон и Бертилсон в рамките на 60 секунди между 82 и 83 минута докараха почти до инфаркт феновете на Левски, след като с две попадения докараха резултата до 3:2 и бяха на крачка от сензационен обрат на "Герена".

26-кратният шампион на България излезе със същите 11, които победиха
ЦСКА преди няколко дни с 1:0 след гол на Гара Дембеле. Христо Йовов, който беше под въпрос за срещата, бе стиснал зъби и излезе от първата минута в тандем с Владимир Гаджев пред защитата на "сините", но 22-ата минута се контузи и бе заменен от Лъчезар Балтанов.